Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
- Вентилятори ВЕНТС ТТ поєднують у собі широкі можливості та високі характеристики осьових та відцентрових вентиляторів. Використовуються у припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму.
- Сумісні з повітропроводами діаметром від 100 до 315 мм. Вентилятори серій ВЕНТС ТТ є прекрасним вибором для встановлення у витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
Конструкція
- Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісного та високоміцного пластика.
- Усі моделі серії ВЕНТС ТТ можуть бути обладнані регульованим таймером з діапазоном затримки відключення вентилятора від 2 до 30 хвилин.
- Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на защіпках. Це робить обслуговування вентилятора максимально простим та зручним. Вам не потрібно розбирати та демонтувати весь вентилятор - лише витягніть центральний блок з корпусу та виконайте сервісне обслуговування.

Двигун
- У моделях серії ВЕНТС ТТ застосовуються однофазні одно- або двошвидкісні двигуни. Для деяких типорозмірів доступна версія двигуна з більш по- тужними характеристиками (ВЕНТС ТТ...С).
- Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками.
- Підшипники кочення за- безпечують тривалий термін експлуатації (близько 40 000 годин безперервної роботи).
- Клас захисту двигуна — IP X4.

Регулювання швидкості
- Керування двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою вбудованого перемикача (опція "В") або зовнішнього перемикача П2-1-300, а також П2-5,0 для багатошвидкісних вентиляторів (замовляються окремо).
- Є можливість плавного регулювання обертів за допомогою вбудованого регулятора швидкості (опція "П"), зовнішнього симісторного або автотрансформаторного регулятора (замовляються окремо), підключивши його до клеми максимальної швидкості двигуна.
Монтаж
- Вентилятори призначені для канального монтажу у повітропроводі відповідного діаметру у будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом.
- В одній системі можливе встановлення декількох вентиляторів:
- паралельно (для збільшення витрати повітря);
- послідовно (для збільшення робочого тиску).
- Корпус вентилятора обладнаний плоскою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни.
- Для зручностімонтажу та підключення, монтажна коробка встановлюється у будь-якому положенні.
|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 187 куб.м/год |
| Частота обертання | 2385 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 135 Па |
| Споживана потужність | 0.33 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.21 |
|
| Ширина | 167 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Висота | 190 мм |
|
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |