



2 509 ₴
Канальний вентилятор Домовент ТТ 100 - відмінний вибір для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе, кінотеатрів і т.д. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску.
Особливості
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 187 куб.м/год |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Споживана потужність | 0.033 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 167 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Висота | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |