



3 973 ₴
Канальний вентилятор Домовент ТТ 150 - відмінний вибір для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе, кінотеатрів і т.д. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску.
Особливості
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 520 куб.м/год |
| Частота обертання | 2450 об/хв |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.27 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 223 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |