
4 171 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 860 куб.м/год |
| Частота обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 312 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 200 мм |