


Відправка з 22 червня 202631 878 ₴
Кухонний вентилятор Вентс КСК 150 4Е розроблено для видалення гарячого повітря, що містить жир, із витяжних систем вентиляції кухні та печей хоспер ресторанів, їдалень, кафе та інших приміщень громадського харчування, хлібопекарень, кондитерських цехів. Блок двигун-крильчатка, що відкидається на шарнірах, забезпечує легкий доступ до внутрішнього простору вентилятора для швидкого та зручного чищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Продуктивність | 700 куб.м/год |
| Частота обертання | 1450 об/хв |
| Споживана потужність | 0.18 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 120 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 1.7 |
| Шумоізольоване виконання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Висота | 540 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |