
19 437 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Квадратний |
| Продуктивність | 1440 куб.м/год |
| Частота обертання | 1350 об/хв |
| Споживана потужність | 0.295 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 255 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір каналу | 400х200 мм |