




850 ₴
Витяжний вентилятор Домовент 100 ЛД використовується для видалення повітря з приміщень санвузла, ванної кімнати або кухні. Можна встановити у витяжну шахту прямо або через невеликий повітропровід.
У разі встановлення вентилятора безпосередньо в шахту переконайтеся, що від патрубка вентилятора до стінки шахти достатньо просторо для нормальної роботи вентилятора. Це впливає на продуктивність і рівень шуму. Усі місця з'єднань вентилятора з повітропроводом необхідно герметизувати за допомогою хомутів, герметиків.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 88 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 33 Па |
| Сила струму (А) | 0.085 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 30 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |