
249 ₴

| Розміри | a | a1 | b | b1 | с |
| мм | 90 | 95 | 220 | 225 | 62 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 90х220 мм |