
184 ₴

| Розміри | a | b | c | D | D1 | h | L | e |
| мм | 124 | 122 | 30 | 100 | 103 | 64 | 137 | 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Діаметр | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 60х120 мм |