
150 ₴
Коліно плоске горизонтальне Вентс 5251 перерізом 55х110 мм для з'єднання двох пластикових повітроводів між собою. З'єднання відбувається в горизонтальній площині. Дана пластикова деталь є одним з елементів системи пластикової вентиляції для витяжки кухні, ванної чи туалету квартири, чи комерційних приміщень.

| Розміри | b | c | a |
| мм | 143 | 32 | 55х110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір каналу | 55x110 мм |