
313 ₴

| Розміри | D | D1 | h | L | a | b |
| мм | 122 | 125 | 120 | 230 | 90х220 | 94х226 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Теплоізоляція | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір каналу | 90х220 мм |