
304 ₴
Трійник для плоских каналів Вентс 838 використовується для з'єднання трьох пластикових повітроводів перерізом 60х204 мм між собою. Кожен вентиляційний короб вставляється всередину з'єднувача. Виріб є одним з елементів повітроводів для витяжки або припливної вентиляції квартири, будинку, офісу, магазину, складу і т.д.

| Розміри | a | b | c |
| мм | 248 | 288 | 60х204 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Теплоізоляція | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 60х204 мм |