
189 ₴

| Розміри | с | a | b |
| мм | 30 | 55х110 | 60х204 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Теплоізоляція | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 55x110 мм, 60х204 мм |