
174 ₴

| Розміри | a | b | c | d | e | f |
| мм | 93 | 232 | 208 | 64 | 76 | 9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Теплоізоляція | Ні |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 60х204 мм |