

154 ₴
Анемостат пластиковий Вентс А 100 ВР призначений для розподілу повітря від припливних і витяжних систем. Встановлюється в стелю або в стіну. Відмінною рисою анемостата є можливість регулювання кількості повітря, що проходить через нього. Стійкий до ультрафіолету, підвищена довговічність.

| Розміри | D | D1 | D2 | D3 | H max | H1 | H2 |
| мм | 100 | 84 | 90 | 148 | 65 | 44 | 26 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |