

189 ₴
Анемостат пластиковий Вентс А 100 ВРФ використовується для розподілу повітря безпосередньо в приміщенні. Підходить як для припливних систем вентиляції, так і для витяжних. Встановлюється в підвісну(підшивну) стелю, іноді в стіну. Зручність використання анемостату обумовлена можливістю регулювання витрати повітря, яке проходить через розподільник повітря. Регулювати витрату повітря можна внаслідок обертання внутрішньої частини тарілчастого клапана, таким чином змінюється "живий переріз" і витрата повітря.

| Розміри | D | D1 | D2 | H | H1 |
| мм | 100 | 90 | 148 | 58 | 28 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 148 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |