

1 822 ₴
Анемостат з нержавіючої сталі Вентс АМ 125 ВРФ Н призначений для використання в системах вентиляції та кондиціонування. Здійснює постачання або видалення повітря як у припливних системах, так і у витяжних. Можливе регулювання кількості повітря, що проходить через нього. Матеріал анемостата: нержавіюча сталь, добре очищається, стійкий до корозії і максимально довговічний. Його вигляд не змінюється протягом десятиліть. Комбінація зі склом, деревом або каменем елегантно виглядає і вписується в дизайн.

| Розміри | D | D1 | L |
| мм | 120 | 141 | 52 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |