


133 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 150 мм |