
107 ₴
З'єднувач Вентс 3133 (d150) для гнучких каналів застосовується для з'єднання пластикового повітроводу і гнучкого повітроводу. Також може застосовуватися для з'єднання двох гнучких повітроводів між собою. Цей компонент є одним з елементів системи пластикових вентиляційних каналів Пластивент.

| Розміри | a | D | D1 |
| мм | 60 | 150 | 153 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 153 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 153 мм |