
86 ₴
Редуктор Вентс 211 - перехідник повітропроводу для з'єднання каналів перетином 100 і 125 мм між собою. Використовується для витяжки або в припливній вентиляції.

| Розміри | a | D1 | D2 | D3 | D4 |
| мм | 60 | 129 | 125 | 96 | 100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 100 мм |