
140 ₴
Редуктор Вентс 413 (150/200) застосовується, як перехідник повітроводу з перерізу 150 мм на переріз 200 мм в системі пластикових каналів Пластивент. За допомогою цієї системи легко зібрати витяжну або припливну вентиляції для приміщень житлового або комерційного призначення.

| Розміри | a | D1 | D2 | D3 | D4 |
| мм | 71 | 204 | 200 | 146 | 150 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 200 мм |