
130 ₴
Тримач Вентс 46 (d200) круглих пластикових повітропроводів - використовується для кріплення до стіни або стелі. Рекомендується встановлювати на 1 м повітропроводу 1 тримач для жорсткої фіксації і зменшення вібрації.

| Розміри | D | a | b |
| мм | 203 | 213 | 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 213 мм |