


2 589 ₴
Шумоглушник для вентиляції Вентс СР 150/900 призначений для поглинання шуму. У корпусі з оцинкованої сталі внутрішній простір заповнений негорючим звукопоглинальним матеріалом. Для з'єднання з іншими елементами вентиляційної системи передбачені сполучні фланці з гумовим ущільненням. Ця модель призначена для під'єднування з повітроводами або іншими елементами круглого перерізу з діаметром 150 мм. Довжина шумоглушника 900 мм.
| Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц) | ||||||||
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| CР 150/900 | 3 | 5 | 9 | 18 | 36 | 25 | 13 | 14 |
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шумоглушника за формою воздуховода | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 5.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 252 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 252 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 150 мм |