


5 708 ₴
| Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц) | ||||||||
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| СР 355/900 | 7 | 11 | 19 | 25 | 19 | 16 | 17 | 18 |
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шумоглушника за формою воздуховода | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 11.6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 453 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 453 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 355 мм |