


3 940 ₴
Шумоглушник для вентиляції Вентс СР 315/600 призначений для поглинання шуму. У корпусі з оцинкованої сталі внутрішній простір заповнений негорючим звукопоглинальним матеріалом. Для з'єднання з іншими елементами вентиляційної системи передбачені сполучні фланці з гумовим ущільненням. Ця модель призначена для під'єднування з повітроводами або іншими елементами круглого перерізу з діаметром 315 мм. Довжина шумоглушника 600 мм.
| Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц) | ||||||||
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| CР 315/600 | 2 | 4 | 5 | 10 | 17 | 9 | 6 | 5 |
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шумоглушника за формою воздуховода | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 7.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 403 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 403 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 315 мм |