

9 819 ₴
Шумоглушник прямокутний Вентс СР 500х300 застосовується для поглинання шуму, що виникає при роботі вентиляційного устаткування і поширюється по повітроводах вентиляційних систем перерізом 500х300 мм. Довжина шумоглушника 950 мм. Шумоглушник прямокутний значно знижує рівень аеродинамічного шуму в повітроводі.
Корпус шумоглушника і оболонки пластин виготовлені з оцинкованої сталі. Пластини наповнені негорючим звукопоглинальним матеріалом із захисним покриттям, що запобігає видуванню волокон.
| Зниження рівня шуму, дБ(октавні смуги частот, Гц) | ||||||||
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| CР 500х300 | 3 | 6 | 10 | 23 | 24 | 25 | 23 | 18 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шумоглушника за формою воздуховода | Прямокутний |
| Тип шумоглушника по конструкції | Пластинчастий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 24.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 500х300 мм |