


37 333 ₴
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 400 - використовується в припливних і витяжних системах вентиляції комерційних, офісних та інших громадських або промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун
Регулювання швидкості
Монтаж
Габаритні розміри

| Тип | мм | кг | |||||||
| D | D1 | B | B1 | L | L1 | L2 | L3 | ||
| ВКМ 400 | 398 | 570 | 663 | 634 | 570 | 60 | 60 | 70 | 25,1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 3090 куб.м/год |
| Частота обертання | 1370 об/хв |
| Споживана потужність | 0.46 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Вага | 25.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 2.23 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 663 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 400 мм |