


72 007 ₴
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 450 - використовується в припливних і витяжних системах вентиляції комерційних, офісних та інших громадських або промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун
Регулювання швидкості
Монтаж
Габаритні розміри

| Тип | мм | кг | |||||||
| D | D1 | B | B1 | L | L1 | L2 | L3 | ||
| ВКМ 450 | 448 | 608 | 700 | 670 | 644 | 60 | 60 | 80 | 27,26 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 5300 куб.м/год |
| Частота обертання | 1265 об/хв |
| Споживана потужність | 0.665 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Вага | 27.26 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 2.89 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 644 мм |
| Висота | 608 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 450 мм |