
926 ₴
Гнучкий неізольований повітропровід Вентс Полівент Н 150/7,6 застосовують у системах побутової та промислової вентиляції, опалення та кондиціонування з температурою від -30 до +120°С. Рекомендований для вентиляції освітніх (зокрема дитячих садочків) і навчальних закладів, лікувальних установ, підприємств санаторно-курортного комплексу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Металізована плівка |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Товщина стінки | 0.045 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 120 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Сірий |
| Діаметр | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7600 мм |