



6 759 ₴
Канальний вентилятор Вентс ВК 125 ЄС призначений для використання в припливно-витяжних системах вентиляції, які потребують економічного рішення, різних типів приміщень: житлові, торгові, офісні та інші. Завдяки своєму пластиковому корпусу високої якості, не схильному до корозії, модель є найкращим вибором для установки в приміщеннях із підвищеною вологістю: санвузли, кухні, теплиці.
Конструкція
Двигун
Регулювання швидкості
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 420 куб.м/год |
| Частота обертання | 3600 об/хв |
| Споживана потужність | 0.084 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.64 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 125 мм |