
383 ₴
Хомут швидкороз'ємний ХЦ 250 з ущільнювачем для поліпшення герметизації з'єднань і зменшення вібрації. Призначений для швидкого і надійного монтажу, з'єднання різних елементів вентиляційної системи круглого перерізу. Стягується двома болтами.

| Розмір | D | H |
| мм | 250 | 326 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 250 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 250 мм |
| Колір | Сірий |
| Вага упаковки | 0.55 кг |