
280 ₴
Хомут із кронштейном Х ЦК 100 призначений для швидкого, надійного монтажу, з'єднання різних елементів вентиляційної системи круглого перерізу. З внутрішньої сторони хомута наклеєна мікропориста гума для поліпшення герметизації з'єднань і зниження вібрації.

| Розмі | D | L |
| мм | 100 | 204 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 100 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 100 мм |
| Колір | Сірий |
| Вага упаковки | 0.21 кг |