





2 798 ₴
Канальний вентилятор Домовент ВК 125 призначений для використання в припливно-витяжних системах вентиляції різних типів приміщень: житлові, торгові, офісні та інші. Завдяки своєму пластиковому корпусу високої якості, не схильному до корозії, модель є найкращим вибором для установки в приміщеннях із підвищеною вологістю: санвузли, кухні, теплиці.
Особливості
Регулювання швидкості
Кілька вентиляторів можуть бути підключені до одного регулюючого пристрою, якщо їх сумарна потужність і робочий струм не перевищують номінальні параметри регулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 355 куб.м/год |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 316 Па |
| Споживана потужність | 0.079 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 2.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.34 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 125 мм |