Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
- Витяжні та припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення, де потрібна висока продуктивність при відносно низькому опорі системи.
- Можливе використання у холодильній техніці для охолодження компресорно-конденсаторних блоків.
- Також вентилятори серій ОВК можуть застосовуватися для прямого відведення відпрацьованого повітря або вентиляції підпору в системах протипожежної вентиляції.
- Передбачено можливість встановлення вентиляторів серії ОВК на зовнішні стіни.
Конструкція
- Корпус і крильчатка виготовлені зі сталі з полімерним покриттям.
- Клемна коробка вентиляторів серії ОВК оснащена кабелем для дистанційного підключення.
Мотор
- 2, 4 або 6 полюсні асинхронні однофазні або трифазні мотори із зовнішнім ротором.
- Вбудований тепловий захист із автоматичним перезапуском.
- Підшипники кочення забезпечують тривалий строк експлуатації до 40 000 годин.
- Клас захисту мотора - IP24.
Регулювання швидкості
- Ступінчасте регулювання швидкості за допомогою автотрансформаторного регулятора швидкості і плавне регулювання швидкості за допомогою тиристорного регулятора швидкості.
- До одного регулятора швидкості можна під’єднати кілька вентиляторів за умови, що їхня загальна потужність і струм споживання не будуть перевищувати номінальних параметрів регулятора швидкості.
Монтаж
- Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою круглої приєднувальної пластини.
- Підключення до електромережі здійснюється через виносну клемну коробку.
- Електричне під’єднання і встановлення повинні виконуватися відповідно до інструкції.

|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 1310 куб.м/год |
| Частота обертання | 1380 об/хв |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний трифазний |
|
| Ширина | 397 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 397 мм |
|
| Діаметр | 300 мм |