
3 233 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 200 куб.м/год |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.36 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 183 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 162 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |