
5 824 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 1700 куб.м/год |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.11 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.75 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 337 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Висота | 315 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 315 мм |