
4 933 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 1050 куб.м/год |
| Частота обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 370 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 250 мм |