
5 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 2230 куб.м/год |
| Частота обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 326 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 300 мм |