
7 585 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 3740 куб.м/год |
| Частота обертання | 1380 об/хв |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Вага | 8.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 417 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 400 мм |