
47 374 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 15440 куб.м/год |
| Частота обертання | 830 об/хв |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 725 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 710 мм |