


39 684 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Продуктивність | 1600 куб.м/год |
| Частота обертання | 1475 об/хв |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 120 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 3 |
| Шумоізольоване виконання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 485 мм |
| Довжина | 625 мм |
| Висота | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 200 мм |