


80 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Продуктивність | 1970 куб.м/год |
| Частота обертання | 1475 об/хв |
| Споживана потужність | 0.304 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 120 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 53 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 1.84 |
| Шумоізольоване виконання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 715 мм |
| Висота | 708 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 315 мм |