


1 436 ₴
Канальний вентилятор Вентс 125 ВКОк поставляється з монтажним кронштейном і шурупами з дюбелями.
Застосування
Конструкція
Монтаж

| Розміри | ∅D | ∅D1 | B | B1 | H | L | L1 | L2 | L3 |
| мм | 125 | 129 | 185 | 169 | 139 | 93 | 31 | 45 | 29 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |