


751 ₴
Канальний вентилятор Домовент 150 ВКО використовується для витяжної або припливної вентиляції приміщень житлового або комерційного призначення.
Найчастіше такі вентилятори використовуються для витяжної вентиляції санвузлів, ванної або кухні. Вентилятор розташовується за підвісною або підшивною стелею, повітря з приміщення видаляється через повітропровід і вентиляційну решітку. Викид здійснюють у витяжну шахту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 290 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 90 Па |
| Сила струму (А) | 0.13 |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |