

1 300 ₴
Інфрачервоний обігрівач Термія ЕІПС-1,2/230-2 - призначений для локального, точкового обігріву приміщень, а також для відкритих майданчиків. Економічно вигідний для обігріву приміщень з високими стелями. Обігрів здійснюється завдяки інфрачервоному тепловому випромінюванню, за аналогією з сонячними променями, насамперед обігріваються предмети і люди, які перебувають у зоні випромінювання, а вже потім повітря.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Функція нахилу |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Пластик, Хромована сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 2.5 кг |