
990 ₴
Інфрачервоний обігрівач Термія QH01 - віддає тепло в навколишнє середовище за допомогою інфрачервоного випромінювання. Промениста енергія поглинається навколишніми поверхнями об'єктів, перетворюючись на теплову енергію, нагріває об'єкти, які зі свого боку віддають тепло повітрю. Тобто як постачальник тепла використовується не повітря, а інфрачервоні промені. Це дає істотний економічний ефект порівняно з конвекційним обігрівом, де тепло витрачається на обігрів невикористаного підстельового простору. Крім того, за допомогою ІЧ обігрівачів з'являється можливість місцевого обігріву тільки тих площ у приміщенні, в яких це необхідно, без обігріву всього об'єму приміщення; тепловий ефект від інфрачервоних обігрівачів відчувається одразу після ввімкнення, що дає змогу уникнути попереднього нагрівання всього приміщення. Ці фактори знижують витрати енергії.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Безпека | Відключення при падінні, Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Пластик, Хромована сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Вага | 1.2 кг |