



890 ₴
Витяжний вентилятор Домовент 125 СТ із таймером можна встановити в отвір вентиляційної шахти або за допомогою невеликого повітропроводу. Допускається встановлення у стелю. У разі віддаленого монтажу всі стики необхідно герметизувати за допомогою герметика, хомутів.
Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 179 м3/год, споживання не перевищує 16 Вт/годину.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 179 куб.м/год |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 55 Па |
| Сила струму (А) | 0.1 |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 12 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |