




4 799 ₴
Atlantic Round VMR 80 - відмінне економічне рішення, щоб отримати гарячу воду в побуті. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод використовується для захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії.
Мідний нагрівальний елемент 1500 Вт забезпечить нагрівання води до 65 °C всього за 179 хвилин, не перевантажуючи електромережу. Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії Classic мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу зменшити теплові витрати лише до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу.
Водонагрівач Atlantic Classic об'ємом 80 літрів ідеально підійде для сім'ї з 3-х осіб.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак становить 3 роки, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic Round
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 179 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 809 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |