






9 489 ₴
Atlantic Vertigo Basic 50 - стильний сучасний водонагрівач прямокутної форми, в конструкції якого застосована технологія Double Tank - 2 внутрішніх баки загальним обсягом 40 л. Бойлер повністю нагріється за 1 годину 10 хвилин, а прийняти душ ви можете вже через 50 хвилин після включення приладу.
Застосування
Модель може бути встановлена в будь-якому, навіть дуже маленькому приміщенні, та гармонійно доповнить його інтер'єр. Конструкція передбачає тільки вертикальний монтаж, а її глибина становить лише 290 мм, що дозволяє розміщувати водонагрівач в нішах та меблях.Регулювання винесено на зовнішню сторону бака, що гарантує просте і зручне змінювання температури нагріву води. Механічна ручка регулювання змінює температуру на випускному баку, а спеціальний індикатор загоряється при роботі нагрівальних елементів.
Емалювання
Внутрішні баки Atlantic Vertigo Basic виконані зі сталі та покриті порошковою емаллю найвищої якості. В кожному баку встановлено мідний «мокрий» ТЕН, магнієвий анод і систему захисту від корозії O`Pro.
Економія електроенергії
Прямокутна форма бойлера та щільна екологічно безпечна теплоізоляція забезпечують низькі тепловтрати та економію електроенергії. Робота водонагрівача регулюється механічним стрижневим термостатом. Максимальна потужність нагріву встановлює 2000 Вт.
Безпека
Безпечну роботу водонагрівача навіть при найвищій вологості гарантує клас захисту IP24. Діелектрична муфта, прикріплена до патрубка виходу гарячої води, здійснює захист від блукаючих струмів. Клапан скидання надлишкового тиску врівноважує тиск всередині бойлера та допомагає уникнути його підвищення.
Гарантія та сервіс
Гарантія від заводу на електричну частину становить 2 роки, на бак - 5 років. Заміна магнієвих анодів для коректної роботи водонагрівача здійснюється один раз на два роки.
Особливості бойлера Atlantic Vertigo Basic 50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Грузія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 70 хв |
| Об'єм ємності для води | 40 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 768 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |