





6 699 ₴
Водонагрівач Atlantic O'Pro Horizontal призначений для горизонтального монтажу, і може бути встановлений навіть в умовах обмеженого простору. У конструкції водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод застосовується як основний захист робочого бака і нагрівального елементу від корозії.
Ohmic Protection (O'Pro) - унікальна технологія, розроблена французькими інженерами для додаткового захисту. У кожному водонагрівачі серії O'Pro Horizontal між ТЕНом і магнієвим анодом встановлено пристрій, що дає змогу збільшити термін служби магнієвого анода в 2 рази. Ця технологія дає змогу заощадити на техобслуговуванні та проводити його тільки один раз на 2 роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною емаллю, яка містить цирконій. Усі моделі серії O'Pro Horizontal мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести тепловтрати до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою протягом тривалого часу. Сучасний дизайн водонагрівача добре гармонує з вашим інтер'єром, а абсолютно безшумна робота і зовнішнє регулювання температури роблять експлуатацію водонагрівача комфортною.
Atlantic O'Pro Horizontal об'ємом 50 літрів ідеально підійде для сім'ї з 2-х осіб.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак становить 5 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic O'Pro Horizontal
Комплектація: запобіжний клапан, діелектрична муфта, керівництво з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 100 хв |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 433 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 451 мм |